• Podobna zawartość

  • Przez +Film
   Matko Destanov jest drobnym rzezimieszkiem żyjącym nad Dunajem wraz z 17 letnim, leniwym synem Zarije. Gdy kolejny „pewny” interes kończy się fiaskiem, Matko wpada na pomysł, aby zwrócić się o pomoc do znanego gangstera Dadana. Jest jednak jeden haczyk, Dadan ma siostrę, którą usilnie chce wydać za mąż i jego wybór pada właśnie na Zarija. Problem w tym, że serce nie sługa, syn Matko jest zakochany w Idzie, a siostra Dadana czeka na swojego księcia z bajki.
  • Przez +Film
   Film opisuje życie muzyka Raya Charlesa, począwszy od biednych czasów dzieciństwa spędzonych w Albany, aż do wielkiego sukcesu, okupionego walką z rasizmem, uzależnieniem od narkotyków i problemami miłosnymi.
   Charles stracił wzrok w wyniku cukrzycy, na jaką zachorował w wieku 6 lat. Znajomości nut nauczył się czytając podręczniki napisane językiem Braille'a.
  • Przez +Film
   Film opowiada historię o życiu boksera Jake'a La Motty, mistrza świata z 1949 roku, uważanego za jednego z najlepszych bokserów w historii. Nosił przydomek Wściekły Byk, ponieważ na ringu był bezwzględny i brutalny. W życiu prywatnym również nie odznaczał się łagodnością. Po rozpadzie pierwszego małżeństwa poślubił Vicky, lecz niestety ten związek również nie był idealny. Kiedy La Motta stracił formę, a także sławę i pieniądze, został absolutnie sam. Były mistrz świata otarł się nawet o więzienie.
  • Przez +Film
   Pianista – wyprodukowany w kooperacji francusko-niemiecko-brytyjsko-polskiej w 2002 roku dramat wojenny w reżyserii Romana Polańskiego, oparty na autobiograficznej książce Władysława Szpilmana.
 • Aktywni użytkownicy

  1. 1
 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  Czatbox

  Załaduj więcej
  Zaloguj się, żeby korzystać z Czatboxa